179 results in search
101 photos
400 Walnut RD Salem VA 24153
$1,225,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,555
Days on Market: 221

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
68 photos
3219 Franklin ST Salem VA 24153
$1,095,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,365
Days on Market: 18

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
6981 Fairway Ridge RD Salem VA 24153
$1,045,000
-$15,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 4,014
Days on Market: 64

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
78 photos
824 Pendleton DR Salem VA 24153
$949,950
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 4,644
Days on Market: 276

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
7055 Fairway Ridge CT Salem VA 24153
$849,900
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,224
Days on Market: 19

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
107 photos
2120 River Oaks DR Salem VA 24153
$839,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 5,152
Days on Market: 116

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
7236 Fairway Rdg CIR Salem VA 24153
$789,637
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 4,755
Days on Market: 148

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
726 Ambler LN Salem VA 24153
$749,950
-$5,050
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,421
Days on Market: 481

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
83 photos
38 Corbett ST Salem VA 24153
$740,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft: 5,107
Days on Market: 214

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
99 photos
4620 Carvins Cove RD Salem VA 24153
$739,900
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 4,519
Days on Market: 26

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
7260 Fairway Ridge CIR Salem VA 24153
$733,560
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 2,739
Days on Market: 270

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
1505 Ashley DR Salem VA 24153
$725,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 4,074
Days on Market: 37

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
812 Scott CIR Salem VA 24153
$699,900
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,263
Days on Market: 5

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
702 Marion LN Salem VA 24153
$685,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,790
Days on Market: 46

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
2229 River Oaks DR Salem VA 24153
$675,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 4,354
Days on Market: 62

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
7185 Fairway Ridge CIR Salem VA 24153
$659,570
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 4,059
Days on Market: 78

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
74 photos
5244 Sundance RD Salem VA 24153
$649,990
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 4,701
Days on Market: 47

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
81 photos
2158 River Oaks DR Salem VA 24153
$625,000
-$25,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 4,211
Days on Market: 166

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1935 Springmill RD Salem VA 24153
$625,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,080
Days on Market: 48

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
7215 Fairway Ridge CIR Salem VA 24153
$620,565
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,186
Days on Market: 49

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
7060 Fairway Ridge RD Salem VA 24153
$600,490
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,036
Days on Market: 133

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
4630 Deer Trail DR Salem VA 24153
$594,950
-$30,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,053
Days on Market: 263

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
7083 Fairway Ridge CIR Salem VA 24153
$594,285
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,186
Days on Market: 49

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
2825 Fairway Forest DR Salem VA 24153
$589,000
-$10,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,096
Days on Market: 55

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
7074 Fairway Ridge RD Salem VA 24153
$581,035
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,186
Days on Market: 78

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
316 Polar LN Salem VA 24153
$574,950
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,924
Days on Market: 193

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
102 Simms BLVD Salem VA 24153
$574,950
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,582
Days on Market: 33

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
100 photos
324 Pennsylvania AVE Salem VA 24153
$565,000
-$10,000
Beds: 7
Baths: 4
Sq Ft: 3,957
Days on Market: 78

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
1818 High Gate LN Salem VA 24153
$564,950
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,534
Days on Market: 179

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
7194 Fairway Ridge CIR Salem VA 24153
$559,990
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,423
Days on Market: 169

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment