27 results in search
145 photos
2446 DEER RUN RD Ferrum VA 24088
$2,900,000
Beds: 7
Baths: 8
Sq Ft: 10,802
Days on Market: 78

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
144 photos
2446 DEER RUN RD Ferrum VA 24088
$2,900,000
Beds: 7
Baths: 8
Sq Ft: 10,802
Days on Market: 78

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
144 photos
2446 DEER RUN RD Ferrum VA 24088
$2,900,000
Beds:
Baths: 0.0
Sq Ft:
Days on Market: 78

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
146 photos
2446 DEER RUN RD Ferrum VA 24088
$2,900,000
Beds:
Baths: 0.0
Sq Ft: 7,318
Days on Market: 78

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
1488 HENRY RD Ferrum VA 24088
$479,999
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,728
Days on Market: 56

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
4405 Timber Line RD Ferrum VA 24088
$390,000
Beds:
Baths: 0.0
Sq Ft: 5,144
Days on Market: 444

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
455 TWIN CREEKS DR Ferrum VA 24088
$375,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,268
Days on Market: 32

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
616 Dry Hill RD Ferrum VA 24088
$369,000
-$6,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,496
Days on Market: 33

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
92 Game Trail DR Ferrum VA 24088
$348,999
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,262
Days on Market: 53
Open: 5/23/26 10 AM - 12 PM

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
1232 Prillaman Switch RD Ferrum VA 24088
$339,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,188
Days on Market: 47

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
2335 Pleasant Hill RD Ferrum VA 24088
$325,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,786
Days on Market: 40

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
5581 Franklin ST Ferrum VA 24088
$310,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,470
Days on Market: 117

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
225 ARTHUR CIR Ferrum VA 24088
$299,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,620
Days on Market: 29

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
99 KASEY FARM LN Ferrum VA 24088
$279,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,410
Days on Market: 74

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
1023 Union Bridge Road RD Ferrum VA 24088
$265,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,640
Days on Market: 28

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
19660 FRANKLIN ST Ferrum VA 24088
$259,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,064
Days on Market: 37

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
17500 Franklin ST Ferrum VA 24088
$249,950
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,037
Days on Market: 19